Hakkımızda

1985 Yılında sanayide güçlü üretim sergilemeyi amaç edinmiş firmamız, temelini doğa dostu kirecin söndürülmesi üretimiyle attırmış bulunmaktadır. Sanayi sektöründe yer edinen firmamız, yılların kattığı tecrübelerin faydasını yeni üretim anlayışı ile taçlandırmıştır. Yeni üretim anlayışımız, 1989 Yılında Türkiye’de boyacılık sektörüne adım atmamız ile gelişmiştir.

Sanayi’de boya üretimi sağlayıcısı olarak sektörün seçkin şirketlerinden biri haline bürünmemiz, kaliteye ve hizmete verdiğimiz önem sayesinde gerçekleşmiştir. Gelişme ve kalkınma stratejisini göz önünde bulundurarak, ürün yelpazesini geliştiren firmamız temelden çatıya ürün zenginliği ile ülke sanayisine bir hayli önem kazandırmıştır.

Satış öncesi ve sonrasında müşterilerinin her zaman yanında olmayı ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, sürekli gelişim felsefesiyle teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak köklü ve uzun süreli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Adakim Yapı Kimyasalları Boya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak suya, toprağa ve doğaya verdiğimiz atık miktarını azaltmak ve zararlı etkilerini mümkün olduğunca ortadan kaldırmak için gerekli hassasiyeti göstermekte, "İnsanın, toplumun ve doğanın sağlığı bizim için önemlidir." anlayışıyla hizmetimize devam ettirmekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?
Müşterilerimizin fikirlerini önemsiyoruz, değişen ihtiyaçları anlayarak yeni çözümler üretiyoruz. Hızla gelişen ürün ağımız ve üretkenliğimizle sektörde fark oluşturuyoruz.
Misyonumuz
Müşterilerimize kalite, hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunmak. İşimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmak, her faaliyetimizle markamızı güçlendirmek.
Vizyonumuz
Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak.

Adakim

Sayfayı Paylaş:

Bünyemizdeki Markalar

Lewada
ADAKİM
ADABOYA
ADAPAK

Hızlı İletişim Formu

Adakim hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.