YÖNETİM  KURULU

Yön.Kur.Başkanı

Mikail YİĞİT

YİĞİT Ailesi’nin 3. Kuşak üyesi ve işadamıdır. Mikail YİĞİT 1972 Yılında AĞRI 'nın Doğubeyazıt İlçesinde doğmuştur.

Çalışma yaşamına Tarım ve Hayvancılık ile başlamış bir süre sonra 2 yıl kadar gıda sektöründe süpermarketler sahibi olmuştur. Gıda sektörünü devredip 1987 yılında inşaat sektörüne ilk adımını ÖZKARDEŞLER adı altında atmıştır.

1989 yılında firma adı değişikliği ile Lewsan Boya olarak Türkiye'de Boyacılık sektörüne ilk adımı atan firmalardan birini kurmuştur. Nisan 1989'dan beri Lewsan Boya ve İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic. ünvanı ile Boyacılık sektöründe üretimini sürdürmektedir.

2011 yılında yapılan yatırımlar ile yeni üretim tesisleri satın alınmış olup ADAKİM YAPI KİMYASALLARI BOYA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'ni kurucusu ve Onursal Başkanıdır. Her iki firmanında Yön. kurulu başkanlığı görevini yapmaktadır.

Profesyonel iş ve sosyal hayatında aktif olarak birçok topluluk ve organizasyonda önemli roller üstlenmiştir.

 

 

Yön.Kur.Üyesi Genel Müdür

Saadettin ÖZTÜRK

 

Saadettin ÖZTÜRK 1982 Yılında TRABZON 'un Sürmene ileçesinde doğmuştur.

Çalışma yaşamına gıda sektöründe başlamış olup 5 yıl kadar bu sektörde çeşitli görevlerde bulunmuştur.

2003 yılında AŞHAN YEMEK GIDA TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.'de TOKİ KONUTLARI Kayabaşı şantiyesi, Avcılar ASTAY İNŞAAT şantiyesi, Esenyurt KİPTAŞ KONUTLARI şantiyesi, GAZİANTEP SİMPAŞ GYO şantiyelerinde yemekhane yöneticiliği görevini yapmıştır.

2011 yılından itibaren ADAKİM YAPI KİMYASALLARI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 'de Yön. Kur. Üyeliği ve Genel Müdürü Görevini sürdürmektedir.