KALİTE  POLİTİKAMIZ
Adakim Kalite Politikamız  Lewsan Boya 1989 yılından bu yana en kaliteli hizmeti vermek için kendini sürekli geliştiren ve yenileyen şirket anlayışı içerisindedir. Bu nedenle 2011 yılından itibaren ADAKİM olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek amacı ile geçiş yapmış bulunmaktadır.

      Firmamızın aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirliği içerisinde olması yıllardan beri kaliteye verdiğimiz önem sayesinde gerçekleşmektedir. Hızla büyüyen müşteri kitlesi ve her geçen gün artan müşteri memnuniyetleride şirketimizin kaliteye verdiği önemin büyük etkisi olmuştur

      Bu nedenle Adakim ürettiği tüm ürünlerde sektöründe en kaliteli ürünü siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Yıllardır hızla gelişen teknolojik alt yapısı siz değerli müşterilerimize her geçen zaman içerisinde çok daha kaliteli ürünlerin üretilebilmesi içindir. Bu nedenle şirketimiz daha kaliteli ve verimli ürün için teknolojik alt yapısına büyük yatırımlar yapmış bulunmaktadır.

      Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ettiği ve bu gelişmeleri üretimine yansıtan firmamız böylece daha kaliteli hizmet vermenin yanı sıra sektöründe en kaliteli ürünü üretme imkanı içerisinde olmanın verdiği mutluluğuda beraberinde getirmiştir.