Adakim Adaboya Adapak Membran İzalasyon İnsan Kaynakları


İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci

Adakim Adaboya Adapak Membran İzolasyon İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci

İşe Alım Süreci

Yetenekli, istekli ve dinamik insanlar için sınırsız ve çeşitli fırsatlar sunan çok uluslu bir şirkette kariyerinize başlamak üzeresiniz...

Amaç
“Doğru İşe Doğru İnsan” felsefesinden yola çıkarak başarıyı hedeflemiş, takım çalışmasına yatkın arkadaşları şirketimize en verimli olacağı pozisyonda değerlendirmek.

Süreç
CV'nizin bize ulaşması ile birlikte, başvuru süreciniz başlamış demektir. Başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Duyurulan boş pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi, ilerde oluşacak pozisyonlarda da değerlendirilmek üzere "Genel Başvuru" da yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru ilk olarak kişiliğiniz, bilgi ve deneyimleriniz sırası ile değerlendirilmekte olup boş pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir. Bize sunduğunuz bilgiler ve belirttiğiniz özellikler doğrultusunda bir eşleştirme olabileceği belirlendiğinde sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz. Eşleştirme süreci"Genel Başvuru" haricinde 2 ila 10 gün arasında değişiklik göstermekte olup bu süre zarfını geçen başvurular geçersiz sayılacaktır.