HAKKIMIZDA
ADAKİM HAKKIMIZDA

   Lewsan Boya 1989 yılında Türkiye'de Boyacılık sektörüne ilk adımı atan firmalardan biridir. Nisan 1989'dan beri Lewsan Boya ve İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic. ünvanı ile Boyacılık sektöründe üretimini sürdürmekte olan firmamız 2011 yılından itibaren isim değişikliği ile Adakim ünvanını almış bulunmaktadır.

   
Firmamız, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır.

      Lewsan Boya, iç cephe boyası ve dış cephe boyası sağlayıcısı olarak sektörün seçkin şirketlerinden biridir. Satış öncesi ve sonrasında müşterilerinin her zaman yanında olmayı ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Sürekli gelişim felsefesiyle teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak köklü ve uzun süreli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

     Ürünlerinin kalitesinin yanı sıra, makul ödeme koşulları ve fiyat anlayışıyla da fark oluşturmuştur.Lewsan Boya, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ettiği için, müşteri beklentilerini de önceden tahmin ederek çalışmalarını bu yönde geliştirmiştir. Lewsan Boya olarak suya, toprağa ve doğaya verdiğimiz atık miktarını azaltmak ve zararlı etkilerini mümkün olduğunca ortadan kaldırmak için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. "İnsanın, toplumun ve doğanın sağlığı bizim için önemlidir." anlayışıyla hizmet vermekteyiz.