ADAKİM  İLKELERİ
Adakim İlkelerimiz

      Adakim olarak ilk temel ilkemiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktır.Üretmiş olduğumuz ürünlerin tamamında siz değerli müşterilerimizinde fikirleri alınmış olup eksik yanları giderilmiş, müşterilerimizin istedeği şekilde ürünler üretilmiştir. Herzaman için müşteri memnuniyeti şirketimizin olmazsa olmaz kurallarından biridir.

      Adakim olarak çalışan personellerimizin her birisi farklı birimlerde görevlendirilmiş olup yaptığı iş tanımından sorumlu tutulmuştur. Bu sorumlulukların en başında müşteri memnuniyeti gelmekte olup en üst yetkili personelimizden en alt kademede çalışan personelimize kadar bu sorumluluğa uyması zorunlu tutulmuştur.

      Adakim olarak çıkartmış olduğumuz tüm ürünlerin laboratuar testleri sürekli olarak yapılmakta olup aynı standartlarda yüksek kalitedeki ürün üretilmesi sabitlenmiş ve değişmez kural haline getirilmiştir.

      Adakim olarak çalışan personelimizin ihtiyaç halinde lojman, yiyecek, giyecek ve sosyal tüm ihtiyaçları firmamızca sağlanmakta olup bu anlayış firmamızca değişmez kural haline getirilmiştir.

      Adakim olarak tüm bayi ve satış noktalarımızın istek ve şikayetlerinin dikkate alınarak en hızlı bir şekilde giderilmesi, bayi ve satış noktalarımızın firmamızdan kaynaklanan herhangi bir olumsuz durumda firmamızın ürünlerinden zarar etmesi halinde bu zararların firmamızca karşılanmasıda şirketimizin değişmez kurallarından biri haline getirilmiştir.

      Adakim olarak kalitemizi arttırmak, en kaliteli ürün olarak piyasada var olmak için, yurt içinde ve yurt dışında yapılan ar-ge çalışmaları, laboratuvar testleri düzenli olarak yapılmakta ve bu bilgiler kimyagerlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Yapılan bu çalışmalar şirketimizin değişmez kurallarından biri haline getirilmiştir.

Adakim İlkeleri